¿Tiene alguna pregunta? ¡Escríbenos!

phone +7 (978) 72 444 16

+7 (978) 79 23 544


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sigpro has a deprecated constructor in /var/www/u0525230/data/www/ttgroupworld.com/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro.php on line 19

Equipos para plantas de pirólisis, manejo de residuos y procesamiento de residuos reciclados

TT GROUP şirketi, 19 yılı aşkın bir süredir pazarda. Biz atık işleme, alternatif enerji kaynakları elde etme ve biyodizel üreten ekipman geliştiricileri ve üreticileriyiz.

Ekipmanlarımız dünyanın 20 ülkesinde başarıyla başlatılmıştır: Rusya, Türkiye, Avustralya, Belarus Cumhuriyeti, Hindistan, Arjantin, Ermenistan, Bulgaristan, Kırgızistan, Moldova, Transdinyester, Türkmenistan, Ukrayna, Çek Cumhuriyeti, Güney Afrika, Kazakistan, Özbekistan, Panama Cumhuriyeti, Kolombiya, Tayland.

EKİPMANLARIMIZ

  • Atık işleme için FORTAN ve FORTAN-M piroliz tesisleri - 900'den fazla atık türünü işlemek için evrensel tesisler. Tesislerimiz, kullanımda güvenli, kullanımı ve bakımı kolay, dayanıklı ve mobildir.
  • Biyodizel üretimi için EXON tesisleri - bitkisel yağlardan ve hayvansal yağlardan biyodizel üretimi için tasarlanmıştır. Otomatik kontrol modlu kaliteli kurulumlar günde 1000’den 24000’e kadar litre biyodizel üretmektedir.
  • SARGAS damıtma kolonları, sıvı karışımlarını saf bileşenlere ayırmak için kullanılır. Farklı tasarımlarda ve farklı kapasitelerde sütunlar sunuyoruz: petrol sıvılarının işlenmesi, kullanılmış yağların temizlenmesi, gliserin ve alkollerin temizlenmesi için ve diğerleri.

Ayrıca çizimlerinize göre herhangi bir ekipman üretebiliriz.

Ekipmanlarımızı satın alırken Size tam kapsamlı bir hizmet sunuyoruz:

2 yıl garanti Kurulum denetimi (şef-motaj)
Çalıştırma Personel eğitimi
Garanti ve garanti sonrası servis Gerekli tüm teknik belgeler
Tam teknik destek, istişareler Ekipman teslim etme organizasyonu
İhracat için gümrük prosedürlerinin yürütülmesi İthalat için gerekli belgelerin sağlanması